27
MAR
17.30
E11 Pojat A (P11), Talviliiga 2021

EBK Sininen - PPJ Eira/Sininen ja FC Kirkkonummi  

Jätkäsaari kenttä 2, Hyväntoivonkatu 1, Helsinki

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

16
SYY
19:00
Piirisarja, Etelä, Kevät 2022 , E11 Pojat A (P11)
TiPS/2EBK Valkoinen
Rajakylä TN A
16
SYY
18:30
Piirisarja, Etelä, Kevät 2022 , E11 Pojat A (P11)
Gnistan/keltainen 2EBK Vihreä
Tapuli nap 1 N
13
SYY
19:50
Piirisarja, Etelä, Kevät 2022 , E11 Pojat A (P11)
FC Kontu/SininenEBK Sininen
Kivikko nap TN
9
SYY
18:00
Piirisarja, Etelä, Kevät 2022 , E11 Pojat A (P11)
EBK SininenLoPa
Kirstin koulu TN
8
SYY
19:00
Piirisarja, Etelä, Kevät 2022 , E11 Pojat A (P11)
EBK VihreäValtti
Keski-Espoo 2 TN B
6
SYY
19:10
Piirisarja, Etelä, Kevät 2022 , E11 Pojat A (P11)
EBK ValkoinenKaPy/sininen
Keski-Espoo 2 TN B
4
SYY
10:00
Piirisarja, Etelä, Kevät 2022 , E11 Pojat A (P11)
HooGee/sininenEBK Valkoinen
Matinkylä 1 TN B
2
SYY
18:00
Piirisarja, Etelä, Kevät 2022 , E11 Pojat A (P11)
EBK SininenKoiPS
Kirstin koulu TN
2
SYY
18:00
Piirisarja, Etelä, Kevät 2022 , E11 Pojat A (P11)
PuiU/sininenEBK Vihreä
Kartano 1 TN B
26
ELO
18:15
Piirisarja, Etelä, Kevät 2022 , E11 Pojat A (P11)
FC KirkkonummiEBK Sininen
Heikkilä N A
26
ELO
18:00
Piirisarja, Etelä, Kevät 2022 , E11 Pojat A (P11)
EBK VihreäHPS/vihreä
Kirstin koulu TN
24
ELO
20:00
Piirisarja, Etelä, Kevät 2022 , E11 Pojat A (P11)
EBK ValkoinenFC POHU/sininen
Keski-Espoo 1 TN B
21
ELO
11:00
Harjoitusottelut , E11 Pojat A (P11)
EPSEBK Sininen
Espoonlahden tn1
21
ELO
10:00
Harjoitusottelut , E11 Pojat A (P11)
EPSEBK Valkoinen
Espoonlahden tn1
19
ELO
18:00
Piirisarja, Etelä, Kevät 2022 , E11 Pojat A (P11)
EBK SininenKäPa/United
Kirstin koulu TN
18
ELO
19:00
Piirisarja, Etelä, Kevät 2022 , E11 Pojat A (P11)
EBK VihreäTiPS
Keski-Espoo 2 TN A
16
ELO
18:00
Piirisarja, Etelä, Kevät 2022 , E11 Pojat A (P11)
EBK ValkoinenVJS/punainen T
Keski-Espoo 2 TN A
12
ELO
19:10
Piirisarja, Etelä, Kevät 2022 , E11 Pojat A (P11)
PPJ/Jätkäsaari oranEBK Valkoinen
Jätkäsaari TN B
10
ELO
20:00
Piirisarja, Etelä, Kevät 2022 , E11 Pojat A (P11)
Kulps/MustaEBK Vihreä
Kulosaari nap TN
Ottelulista