Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Ikämiehet Joukkueenjohtaja Vehnämäki Teemu tel:
EBK 2 Joukkueenjohtaja Vainio Miika @: ebkedustusjoukkue@outlook.com
tel:0400 620 721
EBK Suvela Joukkueenjohtaja Istrefi Arbnor @: arbnor1.istrefi@gmail.com
tel:
EBK Fs Joukkueenjohtaja Reis-Kauria Marjo @: marjo.reis-kauria@posti.com
tel:0405331447
Naiset Joukkueenjohtaja Pylkkö Juha @: juha.pylkko@pp.inet.fi
tel:040-5563419
A-pojat Joukkueenjohtaja Hyvärinen Markku @: markku.hyvarinen@espoo.fi
tel:+358405303452
B-pojat Joukkueenjohtaja Kukkonen Matti @: matti.kukkonen@tieto.com
tel:
C15 Pojat (P04) Joukkueenjohtaja Pakarinen Rauni @: ebkp04@gmail.com
tel:0504611841
C14 Pojat (P05) Joukkueenjohtaja Koutuaniemi Ari @: ebkp05@gmail.com
tel:0451542716
D12 Pojat (P07) Joukkueenjohtaja Liimatainen Juha @: juha@liimatainen.com
tel:
E11 Pojat (P08) Joukkueenjohtaja Mäki-Latikka Kati @: ebk_p08_jojo@outlook.com
tel:040 822 1237
E10 Pojat Sininen (P09) Joukkueenjohtaja Selin Heidi @: ebkp09@gmail.com
tel:
E10 Pojat Vihreä (P09) Joukkueenjohtaja Susiluoto Piia @: ebkp09.vihrea@gmail.com
tel:
E10 Pojat Sinivalkoinen (P09) Joukkueenjohtaja Jalava Sari @: ebkp09raho.sinivalkoinen@gmail.com
tel:+358406612647
F9 Pojat (P10) Joukkueenjohtaja Niittynen Salla @: ebkp10jojo@gmail.com
tel:0405663524
F8 Pojat (P11) Joukkueenjohtaja Johansson Henry @: Jojo.ebkp11@gmail.com
tel:+358 44 3515675
F7 Pojat (P12) Joukkueenjohtaja Saarenmaa Riikka @: saarenmaaP12@gmail.com
tel:050 535 7525
TB1 Joukkueenjohtaja Suuriniemi Janne @: ebk.t03.jojo@gmail.com
tel:040 2444209
TB2 Joukkueenjohtaja Munck Maria @: maria.munck@hotmail.com
tel:
C14 Tytöt (T05) Joukkueenjohtaja Siltanen Ritva @: ebkt05jojo@gmail.com
tel:040-5201638
D13 & D12 Tytöt (T06-07) Pantterit Joukkueenjohtaja Eironen Juha @: ebkt06jojo@gmail.com
tel:+358 50 4404822
D13 & D12 Tytöt (T06-07) Pantterit Joukkueenjohtaja Joki Jussi @: jojoebkt07sin@gmail.com
tel:+358 40 5288433
E11 Tytöt (T08) Joukkueenjohtaja Tuovinen Jonna @: ebk.t08.jojo@gmail.com
tel:
E10 Tytöt (T09) Joukkueenjohtaja Markkanen Kirsi @: kirsi.markkanen@luukku.com
tel:0414675375
E10 Tytöt (T09) Joukkueenjohtaja Sirkiä Henna @: henna.sirkia@iki.fi
tel:0407684549
F9 Tytöt (T10) Joukkueenjohtaja Markkanen Kirsi @: kirsi.markkanen@luukku.com
tel:0414675375
Esbo Bollklubb
«  Joulukuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Kategoriat