Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Ikämiehet Joukkueenjohtaja Luukkanen Ari tel:0505525894
EBK 2 Joukkueenjohtaja Vainio Miika @: ebkedustusjoukkue@outlook.com
tel:0400 620 721
EBK Suvela Joukkueenjohtaja Istrefi Arbnor @: arbnor1.istrefi@gmail.com
tel:
EBK Fs Joukkueenjohtaja Reis-Kauria Marjo @: marjo.reis-kauria@posti.com
tel:0405331447
Naiset Joukkueenjohtaja Pylkkö Juha @: juha.pylkko@pp.inet.fi
tel:040-5563419
A-pojat Joukkueenjohtaja Hyvärinen Markku @: markku.hyvarinen@espoo.fi
tel:+358405303452
B-pojat Joukkueenjohtaja Kukkonen Matti @: matti.kukkonen@tieto.com
tel:
C14 Pojat (P05) Joukkueenjohtaja Koutuaniemi Ari @: ebkp05@gmail.com
tel:0451542716
D13 Pojat (P06) Joukkueenjohtaja Saarinen Jari @: jari.p.saarinen@gmail.com
tel:040 5367753
D12 Pojat (P07) Joukkueenjohtaja Liimatainen Juha @: juha@liimatainen.com
tel:
E11 Pojat (P08) Joukkueenjohtaja Mäki-Latikka Kati @: ebk_p08_jojo@outlook.com
tel:040 822 1237
E10 Pojat Sinivalkoinen (P09) Joukkueenjohtaja Jalava Sari @: ebkp09.sinivalkoinen@gmail.com
tel:+358406612647
F9 Pojat (P10) Joukkueenjohtaja Närhi Jonna @: jonna.narhi@elisanet.fi
tel:+358458960872
F8 Pojat (P11) Joukkueenjohtaja Haapio Petri @: jojo.ebkp11@gmail.com
tel:0503057356
F7 Pojat (P12) Joukkueenjohtaja Ahola Anna @: joukkueenjohtajaebkp12@gmail.com
tel:0408336990
F6 Pojat (P13) Joukkueenjohtaja Kärkkäinen Antti "JoJo" @: joukkueenjohtaja.ebkp13@hotmail.com
tel:
TB1 Joukkueenjohtaja Suuriniemi Janne @: ebk.t03.jojo@gmail.com
tel:040 2444209
TB2 Joukkueenjohtaja Munck Maria @: maria.munck@hotmail.com
tel:
C14 Tytöt (T05) Joukkueenjohtaja Cabaret Katja @: katja.kokko@elisanet.fi
tel:0505938877
C14 Tytöt (T05) Joukkueenjohtaja Siltanen Ritva @: ebkt05jojo@gmail.com
tel:040-5201638
D13 & D12 Tytöt (T06-07) Joukkueenjohtaja Eironen Juha @: ebkt06jojo@gmail.com
tel:+358 50 4404822
D13 & D12 Tytöt (T06-07) Joukkueenjohtaja Joki Jussi @: jojoebkt07sin@gmail.com
tel:+358 40 5288433
E11 Tytöt (T08) Joukkueenjohtaja Cabaret Katja @: katja.kokko@elisanet.fi
tel:0505938877
E11 Tytöt (T08) Joukkueenjohtaja Tuovinen Jonna @: ebk.t08.jojo@gmail.com
tel:
E10 Tytöt (T09) Joukkueenjohtaja Sirkiä Henna @: henna.sirkia@iki.fi
tel:0407684549
F9 Tytöt (T10) Joukkueenjohtaja Markkanen Kirsi @: kirsi.markkanen@luukku.com
tel:0414675375
Esbo Bollklubb
«  Huhtikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
 
Kategoriat