14
SYY
19.00
E10 Pojat (P11), Piirisarja

EBK Vihreä - KaPy/sininen 12  

Keski-Espoo 2 TN ½ B

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

9
LOK
14:45
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
EPS/Musta AEBK Vihreä
Espoonlahti 1 TN ½ A
8
LOK
18:00
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
EBK ValkoinenPPJ/Laru oran
Keski-Espoo 1 TN ½ A
7
LOK
18:30
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
Gnistan/keltainen 1EBK Sininen
Pirkkola nap TN
6
LOK
18:00
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
EBK KeltainenPPS/Punainen
Keski-Espoo 1 TN ½ B
5
LOK
18:00
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
EBK OranssiHJK/City sin
Keski-Espoo 2 TN ½ A
2
LOK
15:20
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
FC POHU/valkoinenEBK Keltainen
Selekta Areena TN, Lassila A
1
LOK
19:20
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
LePa/sininenEBK Valkoinen
LePa Areena
30
SYY
18:00
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
EBK SininenHPS
Keski-Espoo 2 TN ½ A
28
SYY
19:15
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
LePa/keltainenEBK Oranssi
Leppävaara 2 TN 8C
28
SYY
18:00
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
EBK VihreäFC Kirkkonummi/Blac2
Keski-Espoo 2 TN ½ A
26
SYY
17:30
Harjoitusottelut , E10 Pojat (P11)
EBK VihreäFc Honka Vihreä
Keski-Espoon tekonurmi
25
SYY
13:10
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
LePa/vihreäEBK Vihreä
Leppävaara 2 TN 8C
25
SYY
10:00
Harjoitusottelut , E10 Pojat (P11)
EBK SininenEPS Akatemia Punainen
Espoonlahti tn1
24
SYY
18:00
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
EBK SininenHJK/Arabia sin
Keski-Espoo 1 TN ½ A
23
SYY
19:15
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
HJK/Töölö sinivalEBK Valkoinen
Kannelmäki TN A
23
SYY
19:00
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
EBK OranssiPPJ/Laru raita
Kirstin koulu TN (8v8)
21
SYY
18:00
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
EBK KeltainenHPS/valkoinen
Keski-Espoo 2 TN ½ B
20
SYY
18:00
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
HerToEBK Keltainen
Latokartano TN A
19
SYY
10:00
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
HooGee/valkoinenEBK Oranssi
Matinkylä 1 TN 8B
18
SYY
10:00
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
VJS/valkoinen AEBK Keltainen
Vantaankoski TN ½ B
17
SYY
19:30
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
EPS/Musta BEBK Oranssi
Vanttila TN ½ A
16
SYY
19:10
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
PPJ/Laru sinEBK Sininen
Lauttasaari TN B
16
SYY
18:00
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
EBK ValkoinenPEP/Black
Keski-Espoo 2 TN ½ A
14
SYY
19:00
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
EBK VihreäKaPy/sininen 12
Keski-Espoo 2 TN ½ B
12
SYY
17:00
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
Tikka/OranssiEBK Vihreä
Kaitaa TN ½ A
12
SYY
10:00
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
EsPa/KeltainenEBK Valkoinen
Matinkylä 1 TN 8A
10
SYY
18:00
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
EBK OranssiGrIFK/Roma
Keski-Espoo 1 TN ½ A
9
SYY
18:00
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
EBK SininenKaPy/sininen A
Keski-Espoo 1 TN ½ A
8
SYY
19:00
Piirisarja , E10 Pojat (P11)
EBK KeltainenTiPS/Vihreä 2
Kirstin koulu TN (8v8)
Ottelulista