14
TOU
09.30
F8 Pojat (P14), ESPOON LIIGA

EBK ORANSSI - EPS/Valkoinen B; GrIFK/Rangers; LePa/Keltainen  

Espoolahtden tekonurmi 3

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

11
KES
12:15
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK VIHREÄEPS/Valkoinen C; FC Wild/Valkoinen; KaPy/Valkoinen
Keski-Espoon Tekonurmi
11
KES
12:15
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK SININENEPS/Punainen; LePa/Musta; FC Honka/Musta
Keski-Espoon Tekonurmi
11
KES
09:30
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK VALKOINENFC Honka/Keltainen; KaPy/Sininen A; LePa/Punainen
Hansavalkaman tekonurmi
11
KES
08:30
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK ORANSSIEPS/Musta A; FC Honka/Vihreä; Hoogee/Haukat Sin.
Espoonlahden tekonurmi 3
29
TOU
15:55
Käpan kevätturnaus 2022 , F8 Pojat (P14)
EBK VALKOINENVilpas/musta; HJK/ East Valk; PPJ/Lauttasaari vihr
PeakFin arena, Urpiaisentie, Korso, Vantaa
29
TOU
12:10
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK VIHREÄHIFK/blue; HJK/East keltainen; LePa/Purppura
PeakFin arena, Urpiaisentie, Korso, Vantaa
29
TOU
10:00
Käpan kevätturnaus 2022 , F8 Pojat (P14)
EBK SININENIlves/keltainen B; HJK/sininen; HJK/arabianranta
Kumpula Campus, Elisabeth Kochin tie 3, Helsinki
29
TOU
07:55
Käpan kevätturnaus 2022 , F8 Pojat (P14)
EBK ORANSSIIlves/vihreä; LePa/valkoinen; TuNL/sinivalkoinen
Kumpula Campus, Elisabeth Kochin tie 3, Helsinki
28
TOU
14:40
Käpan kevätturnaus 2022 , F8 Pojat (P14)
EBK VIHREÄTuPS/punainen; LePa/violetti; HJK/keltainen
PeakFin arena, Urpiaisentie, Korso, Vantaa
28
TOU
11:25
Käpan kevätturnaus 2022 , F8 Pojat (P14)
EBK ORANSSIEPS/Valkoinen1; TuPS/musta; LPS/Canaries
Latokartanon liikuntapuisto, Agronominkatu 26, Hel
28
TOU
08:20
Käpan kevätturnaus 2022 , F8 Pojat (P14)
EBK SININENLePa/musta; Käpa/ Barca white; HJK/East sininen
Kumpula Campus, Elisabeth Kochin tie 3, Helsinki
28
TOU
07:30
Käpan kevätturnaus 2022 , F8 Pojat (P14)
EBK VALKOINENGnistan/S1; FC Honka/Musta K; HJK/Malmi valkoinen
Käpylän urheilupuisto, Mäkelänkatu 70, Helsinki
21
TOU
12:15
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK VALKOINENFC Kirkkonummi/Pink; KaPy/Sininen B; Tikka/Tiikeri
Keski-Espoon Tekonurmi
21
TOU
10:30
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK VIHREÄEPS/Musta B; EPS/Harmaa C; FC Wild/Valkoinen
Leppävaara tekonurmi, Veräjäpellonkatu 17
21
TOU
09:30
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK ORANSSIEPS/Harmaa A; Kasiysi/Vihreä; SISU/Valkoinen
Karakallion tekonurmi
21
TOU
08:30
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK SININENFC Honka/Musta; LePa/Sininen; Kasiysi/Valkoinen
Bembölentie 9, Kauniainen
14
TOU
11:30
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK VIHREÄFC Kirkkonummi/Gold; KaPy Valkoinen A; LePa/Violet
Masalan kupla
14
TOU
09:30
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK ORANSSIEPS/Valkoinen B; GrIFK/Rangers; LePa/Keltainen
Espoolahtden tekonurmi 3
14
TOU
09:30
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK VALKOINENKaPy/Sininen B; FC Honka/Keltainen
Karakallion tekonurmi, Kotkatie 5
14
TOU
08:30
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK SININENEPS/Valkoinen A; GrIFK/Celtic; LePa/Musta
Espoonlahden tekonurmi 3, Espoonlahdentie 2-4
7
TOU
13:15
ESPOON LIIGA , F8 Pojat (P14)
EBK ORANSSIEPS/Musta A; FC Honka/Keltainen; FC Wild/Sininen
Keski-Espoon Tekonurmi
Ottelulista