15
TOU
17.00
E10 Pojat (P14), Piirisarja, TASO 1

EBK - NJS/Musta  

Keski-Espoon Tekonurmi 1 TN B

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

16
KES
08:30
Lohja Cup 2024 , E10 Pojat (P14)
EBK - ilmoitetaan myöhemmin
Asemapellon pallokenttä, Munkkaankuja, Lohja
15
KES
08:25
TPK Soccer Cup 2024 , E10 Pojat (P14)
EBK - ilmoitetaan myöhemmin
Kupittaan ja urheilupuiston kentät, Turku
14
KES
17:15
Piirisarja, TASO 3 , E10 Pojat (P14)
EBK Valkoinen - FC L-U
Kisakuja 3, Lohja / Virkkala N B
14
KES
17:00
Piirisarja, TASO 2 , E10 Pojat (P14)
EBK Sininen - HooGee/sininen
Matinkartanontie 9-11, 02230 Espoo (2TNB)
14
KES
16:30
Piirisarja, TASO 1 , E10 Pojat (P14)
EBK - HPS
Pakilantie 86, 00670 Helsinki
11
KES
18:25
Piirisarja, TASO 5 , E10 Pojat (P14)
EBK Keltainen - IIF/Gul
Tykkitie 3, Inkoo/ TN A
11
KES
17:00
Piirisarja, TASO 1 , E10 Pojat (P14)
EBK - NJS/Musta
Kuntotie, 01800 Nurmijärvi
7
KES
18:30
Piirisarja, TASO 3 , E10 Pojat (P14)
EBK Valkoinen - KaPy/Valkoinen
Hansavalkama, Espoo/ Kauklahti TN B
7
KES
17:15
Piirisarja, TASO 5 , E10 Pojat (P14)
EBK Keltainen - FC Wild/ Valkoinen
Keski-Espoo TN 1 B
7
KES
17:00
Piirisarja, TASO 1 , E10 Pojat (P14)
EBK - PPJ Laru Sininen
Keski-Espoon Tekonurmi 1 TN A
6
KES
17:00
Piirisarja, TASO 2 , E10 Pojat (P14)
EBK Sininen - PPJ Laru Valkoinen
Keski-Espoon Tekonurmi 1 TN A
31
TOU
17:15
Piirisarja, TASO 5 , E10 Pojat (P14)
EBK Keltainen - EsPa Vihreä 2
Matinkartanontie 1, Espoo/ Matinkylän TN 1
31
TOU
17:00
Piirisarja, TASO 2 , E10 Pojat (P14)
EBK Sininen - PEP/Black
Keski-Espoon Tekonurmi 1 TN B
30
TOU
17:15
Piirisarja, TASO 3 , E10 Pojat (P14)
EBK Valkoinen - EPS/Punainen
Keski-Espoo TN 1 B
30
TOU
17:00
Piirisarja, TASO 1 , E10 Pojat (P14)
EBK - TuPS
Keski-Espoon Tekonurmi 1 TN A
23
TOU
18:05
Piirisarja, TASO 2 , E10 Pojat (P14)
EBK Sininen - LePa/Sininen
Veräjävahdinraitti, 02650 Espoo (LePa Areena TN)
22
TOU
17:15
Piirisarja, TASO 3 , E10 Pojat (P14)
EBK Valkoinen - NuPS punainen
SSO areena ratapuisto, Nummela
21
TOU
17:15
Piirisarja, TASO 5 , E10 Pojat (P14)
EBK Keltainen - SISU/ Sininen
Kaapelitie 4, Siuntio TNA, ajo-ohje ennakkoinfossa
20
TOU
17:10
Piirisarja, TASO 1 , E10 Pojat (P14)
EBK - HJK/2
Pirkkolan metsätie 6, 00630 Helsinki
16
TOU
17:15
Piirisarja, TASO 5 , E10 Pojat (P14)
EBK Keltainen - FC Kirkkonummi/ Bla 2
Keski-Espoo TN 2 A
16
TOU
17:00
Piirisarja, TASO 2 , E10 Pojat (P14)
EBK Sininen - EsPa/Keltainen 2
Keski-Espoon Tekonurmi 1 TN A
15
TOU
17:00
Piirisarja, TASO 1 , E10 Pojat (P14)
EBK - NJS/Musta
Keski-Espoon Tekonurmi 1 TN B
Ottelulista

Esbo Bollklubb ry

Y-tunnus: 0101249-2

c/o EBK-Honka -areena

Kylävainiontie 20, 02760 Espoo