EBK hakee valmennuspäälliköitä 4v4/5v5 ja 8v8 ikäluokkiin
Julkaistu: 08.10.2021 09.06

EBK hakee valmennuspäälliköitä 4v4/5v5 ja 8v8 ikäluokkiin

Espoon vanhin toiminnassa oleva jalkapalloseura EBK hakee henkilöitä seuran junioritoimintaa kehittämään.

Haemme kahta valmennuspäällikköä vastaamaan 4v4/5v5 ja 8v8 ikäluokkien joukkueittemme toiminnan ohjaamisesta ja kehittämisestä. Valmennuspäälliköt vastaavat myös yhdessä 11v11 vaiheen valmennuspäällikön kanssa seuran taitoharjoittelusta. Valmennuspäälliköt osallistuvat myös joukkuevalmennukseen vuosittain sovittavassa laajuudessa.

Valmennuspäällikön roolissa menestyminen edellyttää vankkaa jalkapallon lajiosaamista, valmennuskokemusta, halua ja kykyä ohjata 6-13 vuotiaita lapsia, oma-aloitteisuutta sekä hyviä ihmissuhdetaitoja.

Haemme tehtäviin kahta kokopäiväistä työntekijää. Työsuhteet ovat vakinaisia.

Tarjoamme:
- kehittyvän toimintaympäristön
- erinomaiset olosuhteet
- hyvät kouluttautumismahdollisuudet

Miten tästä eteenpäin?

Mikäli tehtävät kiinnostavat, lähetä vapaamuotoinen hakemuksesi 30.10.2021 mennessä toiminnanjohtaja Juha Saarelle sähköpostilla (toiminnanjohtaja@ebk.fi). Laita viestin otsikkokenttään merkintä tehtävästä, josta olet kiinnostunut ”valmennuspäällikkö 5v5” tai ”valmennuspäällikkö 8v8”.


Hae työtehtävään täältä

https://www.recright.com/careers/fi/seurojenpallol...


Esbo Bollklubb ry

Y-tunnus: 0101249-2

c/o EBK-Honka -areena

Kylävainiontie 20, 02760 Espoo